Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Knihy na zbytek léta

Po ukončení revize byly do Městské knihovny Velké Pavlovice nově zapsány knihy, které mohou vhodně doplnit prázdninovou nabídku titulů zakoupených pro chvíle dovolených, odpočinku a letní pohody.

Přibyly 2 thrillery slavného Jamese Pattersona, nová kniha Nory Robertsové, volné pokračování historických detektivek Nadi Horákové s názvem Brněnské Židovky, stejně jako skvělá novinka Vlastimila Vondrušky s titulem Smrt ve Vratislavi. Poprvé představíme čtenářům 4 historické detektivky německého spisovatele Olivera Pötzsche o vyšetřovatelích z katovské rodiny Kruislů „Katova dcera“.

Pro milovníky soudobé české prózy bude potěšením desítka titulů z projektu Česká kniha, který zprostředkovává Moravská zemská knihovna v Brně. S touto zásilkou obdržela městská knihovna i řadu knih pro své malé čtenáře, které v roce 2014 vyšly Pavlu Bryczovi, Miloši Macourkovi, Kláře Smolíkové, Pavlu Šrutovi nebo Janu Vodňanskému.

Pro seznam knižních novinek klikněte ZDE

Všechny zájemce také zveme, aby si přišli prohlédnout nabídku knih, gramofonových desek, MC, CD a DVD nosičů, které knihovna získala jako čtenářský dar a které si mohou zájemci vybrat zdarma.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice

 

13-08-2014 PV