Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Knihovna sálala všudypřítomným teplem Vánoc

Zatím číst neumí, protože jsou ještě malí, ale už rádi a často chodí do knihovny. Většinou díky svým maminkám, našim věrným čtenářkám a rády se tu zdržují, většinou s knížkou plnou obrázků v ruce. Řeč je o dětech, jež o posledním pátku před Vánocemi zcela mimořádně nepřišly do knihovny za knížkou, ale za tvořením. Jak jinak, za tvořením vánočním.

Paní knihovnice Dana Růžičková si pro ně připravila třeba vyrábění vánočního stromečku z krepového papíru, vystřihování vánočních ozdob, zdobení perníčků nebo nestárnoucí evergreen, lepení řetězu z barevného papíru. To vše doprovázené tóny koled a plápoláním plamínků svíček z perníkové adventní hvězdy.

Odpoledne v knihovně bylo velmi příjemnou záležitostí a jsme velmi rádi, že nám dorazil prostřednictvím e-mailu odkaz na krátké video manželů Podešvových, kteří tuto akci se svými vnoučky absolvovali a pro nás všechny kamerou zachytili krásné vánoční obrázky.

Manželům Podešvovým velmi děkujeme a Vy se nyní můžete za námi,
do vánoční knihovny, podívat…

Karolína Bártová


 

Video PŘEDVÁNOČNÍ KNIHOVNA 2014 * otevřete kliknutím ZDE

 

 

 


 

22-12-2014-BK