Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Knihovna pro čtenáře opět bezkontaktně

Ve 4. a 5. stupni PES funguje knihovna formou výdejního okénka, tedy na výdej předem objednaných knih.

Stejným  způsobem lze i vracet zpět zapůjčené knihy. Bezkontaktní půjčování a vracení knih proběhne vždy po předchozí domluvě, kontaktovat můžete knihovnici ohledně výpůjčky a výběru knih buď na mobilu 778 420 022, pevné lince 519 428 149 nebo e-mailem na knihovna@velke-pavlovice.cz

Knihy si můžete vybrat z nabídky knih v našem ON-LINE KATALOGU (otevřete kliknutím ZDE). Vybírejte prosím pouze tituly, které mají uvedeno K DISPOZICI (tzn. nejsou zapůjčené jiným čtenářem). Zavolejte nebo napište e-mailem vaše přání knihovnici. Případně, pokud neumíte či nechte hledat v katalogu, nebo nemáte přesně představu, co si půjčit, nevadí, nechte to na nás. Podle toho, co rádi čtete, Vám něco vybereme.

Poté si v domluveném čase zazvoníte na zvonek vedle dveří knihovny a my Vám knihy předáme. Dodržujte prosím i zde bezpečnou vzdálenost a ochranu úst a nosu.

Pokud nechcete riskovat ani bezkontaktní návštěvu, můžete si nadále knihy ponechat u sebe. Všechny výpůjčky Vám budou prodlouženy bez pokut za pozdní vrácení a budeme se na vás těšit až v otevřené knihovně.

Seniorům opět nabízíme doručení objednaných knih až ke dveřím domu.

Po předchozí telefonické či e-mailové domluvě Vám knihovnice zanechá balíček s knihami u dveří vašeho domu v čase, na kterém se domluvíte. Pak zazvoní na dveře a s požadovaným odstupem vždy zkontroluje, že jste knihy převzali.

Roznáška knih do domu je zdarma!

Leták s informacemi o bezkontaktním půjčování knih * otevřete ZDE

Text: Gawlová Lucie, knihovnice / 4.1.2021