Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Klub důchodců zavzpomínal na rok 2016

O čtvrtečním pozdním odpoledni dne 19. ledna 2017 patřilo místní Ekocentrum Trkmanka dříve narozeným. V tamním společenském sále se sešli členové velkopavlovického Klubu důchodců, aby si v rámci projekce fotografií připomněli svou činnost, kterou se zabývali v průběhu celého předchozího roku 2016. 

A že toho nebylo málo! Naši senioři se bavili, podnikali výlety do míst blízkých i vzdálených, vzdělávali se, ruku k dílu přiložili při tradičním jarním úklidu města, soutěžili – třeba ve hře Člověče nezlob se, vyráběli, tančili na zábavách, zpívali a grilovali, ale hlavně, měli se pospolu dobře.

Je vynikající, že se tito lidé navzdory svému vyššímu věku a všelijakým především zdravotním potížím dokáží oprostit od dennodenních starostí, zavítat do kolektivu, bavit se, družit… zkrátka a dobře, plnohodnotně žít. Vždyť stáří, to přeci není nemoc. Naopak! Je to jedinečná příležitost do sytosti si užít všeho, na co nám během produktivního života, kdy jsme byli zaměstnáni, nezbýval čas.

Je chvályhodné, že si to velkopavlovičtí senioři uvědomují a této šance plně využívají. Jen tak dál!
Všem přejeme spousty krásných společných zážitků a hlavně – pevné zdraví!

Text: Karolína Bártová / Foto: Oldřich Otáhal / 25.1.2017

Klub důchodců * Promítání snímků z činnosti v roce 2016