Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Klip Vinařů je ze Šlechtitelky, protagonistkou je Ewa Farna

Napsali o nás * Břeclavský deník, 28.7.2015 S novým videoklipem vstoupí televizní seriál Vinaři do druhé série, která se na obrazovkách objeví na podzim letošního roku.

Ačkoliv se děj přesunul z jižní Moravy do Čech, videoklip vznikl ve sklepech velkopavlovické Šlechtitelky. Píseň nazpívali Ewa Farna, František Segrado a Johanka Freywaldová. „Skladbu složil náš autor seriálové hudby Zdeněk vřeštil. Po megaúspěchu titulní písně Víno od Chinaski, která je pro seriál jakousi znělkou, jsme chtěli vytvořit něco úplně jiného. Tak vznikla idea vícegeneračního duetu,“ uvedl producent seriálu Tomáš Vican.

Štáb si vybral vinařství ve Velkých Pavlovicích díky originálnímu sklepení. Producent Vican má se Šlechtitelkou navíc zkušenosti už od natáčení několika scén k filmu Bobule. „A také se mi líbil nápad podpořit místo, kde vznikla odrůda André, kterou mám rád,“ zmínil Vican.

Motivem nového videoklipu je kráska a zvíře ve vinném sklepu. Producent zároveň vypráví, že jde spíše o setkání krásných lidí v krásném prostudí. „Ewu navíc po boku Františka doplňuje Johanka Freywaldová, která kromě výborného zpěvu představuje propojení s dějem seriálu. Diváci se na ni mohou těšit, až bude v pokračování Vinařů zpívat v místním kapele Trakhtor,“ zmínil Vican.

Úvodní seriálová série se na podzim loňského roku stala jedním z nejúspěšnějších televizních počinů. Každý díl sledovalo průměrně více než milion lidí. Kromě pochvalných ohlasů ale Vinaři vyvolali také vlnu kritiky. Ta zněla především od řady jihomoravských obyvatel, kterým se nelíbilo zvolené nářečí a „vinařská kultura“.

Diváci se v nové sérii setkají s původními herci, mezi které patří Václav Postránecký, Lukáš Langmajer, Hynek Čermák nebo Pavel Liška.

 

Autor: Lukáš Ivánek & Tomáš Franzki, Břeclavský deník * http://breclavsky.denik.cz/


 

EWA FARNA natáčela klip pro seriál Vinaři v kolébce André,
ve sklepech velkopavlovické Šlechtitelky...

 

Foto © 2015 Archiv FTV Prima

 

 


28-07-2015-BK