Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Klavírní koncert ZUŠ OPEN 2024

V neděli 26. května 2024 v Hotelu Lotrinský vystoupili na klavírním koncertě žáci ze třídy ředitelky Základní umělecké školy Mileny Karberové. 

Publikum mělo příležitost vyslechnout si skladby L. van Beethovena, C. Debussyho, B. Smetany, L. Janáčka, ale i písně ze skladatelské dílny J. Ježka nebo Beatles.

Dvě klavíristky z Vrbice Hanka Varmužová a Klára Marková završily základní studium I. stupně v ZUŠ, což představuje 7 let docházky do vyučovacích hodin.

Blahopřejeme absolventkám a děkujeme všem vystupujícím žákům ve věku 6 až 18 let za jejich výkony. Poděkování patří také rodičům a prarodičům za skvělou a dlouholetou spolupráci se ZUŠ a za podporu dětí ve hře na klavír.

Velký dík posíláme také panu majiteli Hotelu Lotrinský panu Lubomíru Stokláskovi a paní ředitelce  Iloně Babulíkové za poskytování krásných historických prostor a nádherného klavíru světově proslulé značky PETROF ke koncertování našich žáků.

V příloze naleznete fotografie a video z koncertu od pana Jaroslava Vojtěška ze Zaječí, kterému též děkujeme za dokumentaci našich akcí!

Videozáznam KLAVÍRNÍHO KONCERTU ZUŠ OPEN 2024 * spustíte po kliknutí ZDE

Základní umělecká škola * Klavírní koncert ZUŠ OPEN 2024

Text: Milena Karberová, ředitelka Základní umělecké školy Velké Pavlovice / Foto: Jaroslav Vojtěšek / 3.6.2024