Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Klavírní koncert umocnil krásu prosluněného máje

V úterý v podvečerních hodinách, dne 10. května 2011, zněly výstavním sálem velkopavlovické radnice klavírní skladby L. v Beethovena, W. A. Mozarta, R. Schumanna, F. Chopina, C. Debussyho, B. Smetany, A. Dvořáka, B. Bartóka, J. Kř. Vaňhala, J. Offenbacha i D. Marianelliho.

Vystupujícími klavíristy byli žáci Základní umělecké školy ve Velkých Pavlovicích ze třídy Mileny Karberové - Míša Jaborníková, Renatka Martincová, Kristýnka Machačová, Terezka Hiclová, Beátka Bláhová, sestry Eva a Nela Škrobákovy a Ladislav Valoušek.

Hostem koncertu byla studentka Konzervatoře P. J. Vejvanovského v Kroměříži a zároveň i bývalá výborná žákyně velkopavlovické ZUŠ Eliška Vomáčková.

Vnímavé a citlivé publikum ocenilo výkony všech mladých hudebníků a znovu mělo možnost si uvědomit, že staletími prověřená hudba proslulých autorů je trvalou a neměnnou hodnotou v životě a stojí zato věnovat jí čas a námahu.

Milena Karberová, ředitelka ZUŠ Velké Pavlovice

 

Fotogalerii z klavírního koncertu ZUŠ Velké Pavlovice
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Milena Karberová & Vladimír Martinec

 

11-05-2011-BK