Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Klavírní absolventský koncert ZUŠ OPEN

Posledním ze série pěti květnových koncertů ZUŠ OPEN 2023, pořádaných Základní uměleckou školou Velké Pavlovice, bylo absolventské vystoupení klavíristek ze třídy paní učitelky Liselotty Stehlíkové. Konalo se ve středu 31. května 2023.

I. stupeň ZUŠ ukončila slečna Laura Pilarčíková z Velkých Pavlovic
II. stupeň ZUŠ ukončila slečna Jana Maršalková z Němčiček

Koncert se konal v Hotelu Lotrinský, kde mají žáci, jejichž studijním zaměřením je hra na klavír, skvělou příležitost zahrát si na vynikající klavír proslulé značky PETROF. Absolventky předvedly výjimečně zdařilé výkony a zaslouží si gratulaci. Na koncertě spoluúčinkovali i další ze žáků paní učitelky Stehlíkové.

Jako vždy patří poděkování vystupujícím, paní učitelce, Hotelu Lotrinský – panu majiteli Lubomíru Stokláskovi a paní ředitelce Iloně Babulíkové, v neposlední řadě také rodičům a prarodičům, kteří vždy spolupracují se ZUŠ a své děti ve studiu hudby podporují.

VIDEOREPORTÁŽ z absolventského koncertu ZUŠ OPEN 2023 ve Velkých Pavlovicích * otevřete kliknutím ZDE

ZUŠ * ZUŠ OPEN 2023 - Duo klavírních absolventských koncertů žákyň ZUŠ Velké Pavlovice

Text: Milena Karberová, učitelka hry na klavír a ředitelka Základní umělecké školy Velké Pavlovice / Foto: Jaroslav Vojtěšek / 5.6.2023