Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Klavírní a pěvecký koncert žáků ZUŠ

Na dalším z početné série koncertů Základní umělecké školy Velké Pavlovice vystoupili všichni žáci ze tříd pedagogů BcA. Barbory Hanákové a Mgr. Jiřího Polacha. Koncert se konal v úterý 13. června 2023.

Zpěváci a klavíristé zazpívali a zahráli svůj program, který se svými vyučujícími nacvičovali ve II. pololetí a jejich vystoupení bylo zároveň závěrečnou zkouškou a slavnostním zakončením školního roku.

V programu zazněly lidové písně, písničky z pohádek a filmů, ale také cvičení a etudy z Klavírní školy A. Sarauera. Všem mladým hudebníkům se vystoupení velice zdařilo a jistě udělali velkou radost svým učitelům a také svým rodičům a prarodičům.

Koncert se uskutečnil v reprezentativních prostorách výstavního sálu na radnici a všichni účastníci této krásné a pohodové akce děkují městu Velké Pavlovice a zejména panu starostovi  Petru Hasilovi za ochotu a spolupráci při realizaci koncertu.

Poděkování jako vždy patří všem vystupujícím, pedagogům za jejich práci a také rodinám za podporu svých dětí ve studiu hudby, která zušlechťuje srdce, mysl i ducha člověka.

Krásnou dovolenou, krásné prázdniny a stálé zdraví z celého srdce přeje Milena Karberová, ředitelka ZUŠ

ZUŠ * Klavírní a pěvecký koncert žáků tříd BcA. Barbory Hanákové a Mgr. Jiřího Polacha

Text: Milena Karberová, učitelka hry na klavír a ředitelka Základní umělecké školy Velké Pavlovice / Foto: Archiv ZUŠ Velké Pavlovice / 14.6.2023