Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Kdousov ve znamení příšerek a rytířů

Letošní přípravy na už legendární tábor v Kdousově byly hodně komplikované a to díky koronaviru, ale nakonec se vše povedlo a my jsme mohli v sobotu 4. července 2020 vyrazit na tábor.

První týden jsme si hráli na "Příšerky s.r.o." a měli jsme jednu velkou novinku. Děti se tentokrát rozdělily do pěti týmů - Blue Monsters, Kaččina káčátka, Příšeráci, Ohniváci a Růžoví vetřelci.

Stihlo se vše, co jsme si naplánovali, od her do celotáborové hry po stezku odvahy, rýžování zlata, pěší výlet po okolí a "Kdousov má talent". V pátek jsme se pořádně vytancovali na diskotéce a najednou byla sobota a jelo se domů.

Pro nás vedoucí to však nekončilo. Přijela nám spousta nových dětí a jelo se nanovo, ale tentokrát jako "Rytíři kulatého stolu". Vyráběli jsme vlajky a erby, děti si vymyslely jména týmů - Modří válečníci z Vlachovic, Rudí bojovníci, Zlatí válečníci, Rytíři růžového stolu a Mečáci a uvedli jsme je do týdenního děje tábora.

Na rozdíl od prvního turnusu měly děti na druhém turnusu "MasterChefa". Samozřejmě nechyběl ani táborák, který si děti moc užily, vystrašili jsme je na stezce odvahy, zjistili jsme zda má "Kdousov talent" a úspěšný týden jsme zakončili, stejně jako na prvním turnusu, diskotékou.

V sobotu ráno jsme se probudili, zabalili si věci, nasedli do autobusu a s úsměvem na tváři a slzami v očích se rozloučili s letním táborem Kdousov 2020. Už teď se moc těšíme na příští rok!

SVČ při ZŠ * Letní dětský tábor Kdousov 2020

Text: Za všechny vedoucí táborů v Kdousově 2020 Anna Holásková / Foto: Archiv LDT Kdousov 2020 / 23.7.2020