Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

KDO = Kreativní dětské odpoledne na ekocentru

Pohodové sobotní slunečné odpoledne si užili na ekocentru nejen děti, ale i jejich rodiče či prarodiče. Děti si v tvořivých dílničkách pomalovaly hrníček, učily se jak batikovat hedvábný kapesníček, jak jednoduše a vkusně vyrobit sovičku. Samostatně nebo ve spolupráci s rodiči řešily kvízy zaměřené na poznávání přírody a ochranu životního prostředí.

Nejvíce veselo bylo uprostřed nádvoří na velké pirátské skluzavce a trampolíně. Atrakce tentokráte obsadilo velké množství dětí a rodiče si tak mohli chvilku oddechnout.

Samozřejmě nám tu nechyběli šikovní veselí klauni, kteří děti bavili a rozdávali jim drobné dárečky a odměny. Fronta se tvořila u malování na obličej podle přání. Kdo měl odvahu, nechal si namalovat hororového klauna, pavouka, kočičku nebo srdíčka.

Pro ty co měli chuť a nezapomněli buřta doma bylo připraveno malé ohniště na opékání. Odpoledním nádvořím se tak i přes docela velké horko linula vůně opékaných uzenin.

Poděkování od rodičů a dětí patří všem, co se na této akci podíleli, ať finančně či osobně.

 

Za pořadatele KDO Zita Dvořáková, Ekocentrum Trkmanka Velké Pavlovice * www.ekocentrum-trkmanka.com


 

Fotogalerii z oslav Mezinárodního dne dětí na Ekocentru Trkmanka
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Oldřich Otáhal

 

 


06-06-2016-BK