Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

KARNEVAL KYTIČEK pro mámy od dětiček

Když se něco nepovede, i když zlobím malinko, máš mě ráda a já Tebe, moje zlatá maminko! Besídka plná písniček, básniček, tanečků a dovádění jako dárek ke svátku všech maminek? Tak to je nápad! Děti ze třídy Berušek MŠ Velké Pavlovice se do přípravy obuly na plno a výsledek stál určitě za to!

Pod vedením paní učitelek Boženy Procházkové, Zdeňky Pláteníkové a nově i praktikanty Gymnázia a Střední odborné školy pedagogické ve Znojmě Moniky Valové si připravily pro své maminky, ale také babičky, tetičky a všechny, kdo se přišli podívat pravý a nefalšovaný KARNEVAL KYTIČEK.

Děti se pro své mámy proměnily v kytičky z pohádkové louky. Mezi stébélky trávy tančila třeba růžička, ale také pampeliška, chrpa, zvoneček, bodlák, maceška, jahůdka a mnohé mnohé další. K tomu všemu svítilo ve dne na louku sluníčko, v noci měsíc a také zde poletovaly malinkaté světlušky.

Všech rolí se zhostily, co by zkušení herci, děti a to vše proto, aby udělaly radost svým maminkách. To se jim skutečně podařilo! Besídka byla nádherná a maminky? Poděkovaly svým ratolestem pevným láskyplným obětím a pusinkami. Přesně tak, tak to má od milované a milující maminky být…

 

Fotogalerii z besídky ke DNI MATEK ve třídě BERUŠEK otevřete kliknutím na obrázek...

 

 

12-05-2010-BK