Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Kardinální úlovek na Zlatou udici? Účast v národním kole!

V sobotu a v neděli ve dnech 11. a 12. května 2013 se v Týnci konalo Svazové kolo celostátní soutěže rybářské mládeže Zlatá udice, které se opět zúčastnilo i družstvo velkopavlovického rybářského kroužku, letos startujícího pod hlavičkou MO Podivín, která nám zaplatila náklady na účast.

Družstvo ve složení: dorostenec - Petr Peška, žáci - Ondra Latýn, Martin Horák, Jirka Šula, David Herzán (Podivín) a žákyně - Julie Šulová obsadilo nádherné 2. místo z pěti startujících družstev, a to ačkoli mělo suverénně nejnižší věkový průměr.

V jednotlivcích byl Ondra druhý, Martin šestý, David dvanáctý a osmiletý Jirka čtrnáctý z dvaadvaceti startujících žáků. Julča a Petr Peška skončili ve svých kategoriích shodně na třetích místech.

V jednotlivých disciplínách stojí za pozornost vítězství Petra v chytání ryb a k tomu ještě přidal bronz v rybolovné technice, Ondra byl druhý v rybolovné technice a Julča druhá ve znalostech. Stříbrná medaile Ondry Latýna navíc znamená jeho postup do Národního kola, které se bude konat na konci června v Hradci Králové. Přejeme mu hodně úspěchů.

Děkuji za pomoc při vedení dětí Janě Latýnové, Míši Šulové a Kubovi Svobodovi.

Výsledková listina Svazového kola celostátní soutěže rybářské mládeže ZLATÁ UDICE
* ke stažení po kliknutí ZDE.

 

Ing. Jiří Šula - vedoucí družstva


 

Fotogalerii ze Svazového kola celostátní soutěže rybářské mládeže ZLATÁ UDICE
v Týnci otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv Rybářského klubu při TJ Slavoj Velké Pavlovice

 

 

14-05-2013-BK