Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Kam o víkendu? Na VELKOPAVLOVICKÉ VINOBRANÍ!

Už tento pátek vypukne ve Velkých Pavlovicích VINOBRANÍ, oslava úrody, vína, burčáku a folklóru s bohatým programem koncipovaným pro celou rodinu. Na co se těšit v rozjezdový pátek?

Na skvělou hudební směsku pop-rocku, folku, country, metalu, cimbálové muziky, dále na výstavu vín, degustace, prohlídky sklepního labyrintu pod městem a v neposlední řadě na krásné počasí, předpověď vypadá více než slibně!

Kam a kdy v pátek na VELKOPAVLOVICKÉM VINOBRANÍ?

Brány hlavního areálu za sokolovnou se otevřou úderem páté hodiny odpolední. Čeká na vás hudební nálož tria žánrově rozmanitých skupin. Jako první vystoupí od šesti podvečer velkopavlovičtí pop-rockeři THE SURPRISE. Ve dvacet hodin je vystřídají proslulí PLAVCI, kteří pospolu v čele s frontmanem Janem Vančurou hrají už neuvěřitelných 46 let. Do třetice se připravte na pořádný metalový nářez, na skupinu KOŽUCH alias Kabát revival.

VINOBRANÍ má být však hlavně o víně. Buďte si jisti, že ho bude dostatek a hlavně, v "best of" kvalitě. V rámci letošních slavností se premiérově uskuteční v režii občasného sdružení Forum Moravium SOUTĚŽNÍ VÝSTAVA VÍN VELKOPAVLOVICKÉ VINAŘSKÉ PODOBLASTI, která nabídne k ochutnávce 136 vzorků přihlášených vín včetně šampiona. Konat se bude již od druhé hodiny odpolední ve Vinařství Baloun a to až do desáté hodiny večerní. Kromě vína si pro vás pořadatelé připravili také vystoupení cimbálové muziky OLiNa z Hodonína, bonusovou ochutnávku pěti vzorků zdarma či možnost zakoupení upomínkové skleničky. Výstava vín bude pokračovat i v sobotu a to od desáté hodiny dopolední do šesté hodiny večerní. V tento den zahraje mladá velkopavlovická cimbálová muzika LAŠÁR.

Pokud si rádi vychutnáte víno v originálních sklepních prostorách obestřených tajemnem rozsáhlého spletitého labyrintu, při svitu svíček, s příjemnou obsluhou a zasvěceným výkladem, určitě navštivte po oba dva dny Velkopavlovického vinobraní VINNÉ SKLEPY FRANTIŠKA LOTRINSKÉHO. V pátek se pro vás otevřou od páté hodiny odpolední do deváté večerní, v sobotu pak od desáté hodiny dopolední do desáté večerní.

 

Neváhejte, VELKOPAVLOVICKÉ VINOBRANÍ určitě navštivte
a také využijte výhodného předplatného!

 

Výhodné předplatné:

Pátek * 100,- Kč/1 osoba
Sobota * 150,- Kč/1 osoba
Dvoudenní * 200,- Kč/1 osoba

PŘEDPRODEJ na Turistickém informačním centru Velké Pavlovice - kontakt ZDE.
Ukončení předprodeje - pátek 28. srpna 2015 ve 12.00 hodin.

Na místě:

Pátek * 150,- Kč/1 osoba
Sobota * 200,- Kč/1 osoba
Dvoudenní * 300,- Kč/1 osoba

DĚTI DO 15 LET ZDARMA!

 

Již nyní na VELKOPAVLOVICKÉM VINOBRANÍ roku 2015 vítejte! Těšíme se na vás!

 

Karolína Bártová


 

Podrobný program celých slavností
VELKOPAVLOVICKÉHO VINOBRANÍ 2015
* najdete po kliknutí ZDE

 

Foto © 2014 Marek Musil

 

 


24-08-2015-BK