Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Kam o stříbrné neděli? Na JARMARK k radnici!

Vánoce se kvapem blíží, už neklepou na dveře, ale přímo buší. Před námi jsou již jen dvě poslední adventní neděle. Třetí, nebo chcete-li stříbrná, nás čeká už tento víkend a je tedy nejvyšší čas poohlédnout se po dárečcích a děti? Ty by měly co nejrychleji napsat dopis Ježíškovi a poslat mu jej přímo do nebíčka. Což takhle vypravit se v neděli na Vánoční jarmark u radnice a splnit si během jediného dne všechny jmenované příjemné povinnosti? Přijďte určitě, srdečně vás všechny zveme!

 Co vás bude na Vánočním jarmarku u radnice letos čekat?

Dopoledne se úderem desáté hodiny dopolední otevřou brány náměstí a společně i řemeslného jarmarku – místa pro vaše vánoční nákupy, ale také místa s rozličnými druhy občerstvení. Chybět určitě nebude vynikající vřelý svařák, punč či nealkoholický čajík a jiné adventní laskominy.

Hned hodinku na to bude připraven program ryze pro děti, ale vlastně, pokud věříte na Ježíška, i pro vás dospělé. Každý „věřící“ získá od pořadatelů kartičku „Dopis Ježíškovi“. Na ni si napíše své největší přání, kartičku uváže provázkem k nafouknutému balónku, který získá taktéž od pořadatelů, a poté je všichni společně pošlou Ježíškovi, přímo do nebe.

Během celého jarmarečního dne bude možné navštívit také prostory radnice. Konat se zde budou hned dvě akce. V přízemí budovy bude pro děti připravena Ježíškova dílnička. Zde si budou moci děti vyrobit za pomoci šikovných instruktorů krásné vánoční dekorace a dárečky. Naopak podkrovní výstavní sál bude zasvěcen dílkům již zcela dokončeným, rukodělným. Konat se zde bude výstava výrobků ručních prací velkopavlovických žen, kterými se baví ve svém volném čase.

Hlavní odpolední program začne o čtvrté odpolední. Zdobili jste své domky vánočními dekoracemi a přihlásili jste se do soutěže Vánoční městečko 2012? Tak určitě přijďte přesně na čtvrtou. Na hlavním podiu budou vyhlášeni první tři výherci, kteří obdrží od pořadatelů pěkné vánoční ceny. Poté vystoupí k občanům se svým krátkým pozdravem a proslovem Ing. Pavel Procházka, starosta města Velké Pavlovice, dále pak zazní pásmo koled v podání žáků Základní umělecké školy – dívčího pěveckého sboru a mládežnické dechovky.

 

Celý podrobný program
VÁNOČNÍHO JARMARKU U RADNICE
najdete po kliknutí ZDE.

 

 

Zapomeňte na chvíli na předvánoční shon,
zpomalte v kouzelné době adventní
 a přijďte se podívat před radnici.

Přejeme Vám krásný vánoční čas ...

 

 

14-12-2012-BK