Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Kam o jarních prázdninách? Na sjezdovku do Němčiček!

Díky mrazivému počasí je aktuální výška sněhové pokrývky 60 cm. Zatím je zasněžena jedna sjezdovka, zahájeno bylo zasněžování i druhé sjezdovky. Její otevření předpokládáme na jarní prázdniny.

Otevírací doba: denně od 9:00 do 19:00 (pokud bude zájem lyžařů, zůstane otevřeno i déle). Otevřeno celý den bude i v sobotu 4. a neděli 5. února – dopolední lyžařské kurzy se vzhledem k prázdninám nekonají. Po celou dobu prázdnin bude v provozu také půjčovna a servis lyží. Stejně tak je otevřeno občerstvení pod sjezdovkou.

Víkend 11. - 12. února bude ve znamení lyžařských závodů. Sobotní okresní přebory jsou určeny pro děti z lyžařské školy a okresu Břeclav. Do nedělního závodu zařazeného do Jihomoravského lyžařského poháru postupují první tři z každé kategorie. Oba závody jsou určeny pro lyžující veřejnost. V neděli je také zařazen OPEN závod pro dospělé.Všechny srdečně zveme. O tomto víkendu bude provoz z důvodu konání závodů omezen – s ohledem na aktuální sněhové podmínky – do cca 14-ti hodin po oba dny.

Lyžařský areál v Němčičkách je nejníže položený lyžařský svah ve střední Evropě. Nadmořská výška tohoto areálu je 180 metrů nad mořem a délka svahu je 350 metrů. Na dojezdu vleku je 21 metrů dlouhý dopravníkový pás, zajišťující rychlejší výuku malých dětí. Základním podkladem je umělá hmota (možnost lyžování i při nepříznivých sněhových podmínkách), na které leží přírodní nebo technický sníh. Sjezdovka je zasněžována sněhovými děly a pravidelně upravovaná rolbou. Obsluhu vleku zajišťují nově turnikety.

 

Více na www.sportnemcicky.cz

 

02-02-2012 PV