Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Kam letos za kulturou? Odpověď najdete v novém letáku

Město Velké Pavlovice vydalo začátkem letošního roku další propagační leták z řady „Město vína a meruněk – Velké Pavlovice“, protentokrát aktuální „Kulturní kalendář Velké Pavlovice v roce 2014 – Více než 50 dnů plných zábavy ve Velkých Pavlovicích“, kde najdete přehled všech předem plánovaných kulturních, společenských i sportovních akcí včetně termínů konání.

Tento materiál tak svým grafickým zpracováním přirozeně navázal na sérii, kterou se začalo naše město propagovat v roce 2013.

Na pultě nejen velkopavlovického Turistického informačního centra najdete v podobném duchu zpracovaný také letáček „Po stopách vína, meruněk a folklóru“ a nebo „Sedm výletních cílů ve Velkých Pavlovicích – 7+7 tipů anebo co nesmíte ve Velkých Pavlovicích minout“.

V současné době je ještě v přípravě leták s aktuální nabídkou ubytovacích kapacit ve Velkých Pavlovicích. S jeho uvedením do oběhu počítáme už příští týden.

Leták „Kulturní kalendář Velké Pavlovice v roce 2014
– Více než 50 dnů plných zábavy ve Velkých Pavlovicích“ * ke stažení po kliknutí ZDE


Karolína Bártová


 

Nová propagační řada města Velké Pavlovice

 

Foto © 2014 Karolína Bártová

 

 

17-01-2014-BK