Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

K prázdninám nerozlučně patří grilovačka…

Dalo by se vlastně říci, že senioři mají „prázdniny“ nějak tak pořád… tak tedy lehce poopravujeme titulek - „K létu nerozlučně patří grilovačka“. Její libá vůně se za zvuku vyhrávající harmoniky linula tetelícím vzduchem tuto středu, 28. června 2017, od velkopavlovické myslivny...

V nebývale hojném počtu se tam sešli členové velkopavlovického Klubu důchodců, aby si nejen pogrilovali, ale hlavně aby pobyli pospolu, povyprávěli si a také, aby se ženy předvedly se svými vlastnoručně napečenými moučníky a muži je vychválili až do nebes 😊!

Parné letní odpoledne s teplotami vysoko nad třicet stupňů nebylo posezení u žhnoucího grilu příliš nakloněno, a tak senioři velmi rádi přijali nabídku velkopavlovických myslivců využít vnitřních prostor myslivny, kde byl příjemný chládek. Tímto senioři našim myslivcům děkují!

Odpoledne se neslo na pohodové vlně, všichni se dobře bavili, odpočívali, ochutnávali slané i sladké dobrůtky, zpívali, tančili… Jen hlavní mistr kuchař - vrchní grilovač pan Schnirch měl neustále plné ruce práce. Jeho vždy obzvláště vypečené masíčko totiž nezná konkurence! Také jemu patří velké poděkování, nejen za práci, ale letos v tomto pekelném vedru za sebeobětování, a to v pravém slova smyslu!

Klub důchodců * Letní grilování na myslivně

Text: Karolína Bártová / Foto: Oldřich Otáhal / 29.6.2017