Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

JUMPING KIDS, cesta, jak mít šťastné a zdravé dítě

Rádi byste dostali své dítě do kondice a dopřáli mu skvělou zábavu, plnou netradičního cvičení, soutěží a zdravého bezpečného adrenalinu? 

Dopřejte mu JUMPING KIDS! 


Během skákání na speciálních trampolínkách se uvolňuje adrenalin, neboli hormon štěstí. Díky jeho zvýšené hladině se Vám po hodině v kroužku vrátí domů dítě jako vyměněné, s úsměvem na tváři, plné optimismu a energie. Navíc si dá do těla, zpevní si svalstvo, zlepší se mu koordinace pohybů a spálí také nějakou tu kalorii. Co více si od sportovního kroužku přát!?

Máte-li zájem své dítě přihlásit na

JUMPING KIDS – zábavné skákání na trampolínkách

volejte na telefonní číslo 774 524 211 (denně od 16:00 hodin) * FITNESS VELKÉ PAVLOVICE * www.jumping-pavlovice.cz

* začínáme od 1. října 2021
* kroužek je určen pro děti od 6 do 12 let
* skákat budeme každý pátek odpoledne (začátky hodin budou upřesněny)
* cena za 10 lekcí je 600,- Kč

Co je to Jumping Kids?

* Bezpečné cvičení na trampolínách za hudebního doprovodu pro děti je velmi zábavná a efektivní forma pohybové aktivity. Období dětského věku a dospívání je nejdůležitější oblastí sportovního života jedince z hlediska budoucí fyzické a psychické kondice.
* Dítě si vytváří správné postoje, návyky a názory na pohybovou aktivitu v životě. Jumping je zábavné cvičení s důrazem na hravost a přirozenost pohybu.
* Skupinové cvičení na trampolínách zprostředkuje dětem sportovní aktivitu, která rozvine jejich pohybové návyky, obratnost, koordinaci, prostorové myšlení i soutěživost. Aktivní komunikace instruktora s dětmi podpoří komunikaci v kolektivu, smysl pro disciplínu a pocit přirozené autority profesionálního instruktora podpoří zájem o cvičení.
* Smích, zábava, a především rozvoj sportu v dětském věku, jsou nedílnou součásti života. A přesně to v sobě objeví Vaše dítě, objeví-li zábavné skákání na trampolínkách. Vyzkoušejte reakce Vašich dětí a nechte je skákat radostí.

Ukázku cvičení JUMPING KIDS * otevřete po kliknutí ZDE

Zdroj: FITNESS VELKÉ PAVLOVICE / 9.9.2021