Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Julie Šulová - nejlepší mladá rybářka republiky

O uplynulém víkendu se, za účasti závodnice velkopavlovického Klubu sportovního rybářství Julie Šulové, konalo Národní kolo soutěže mladých rybářů Zlatá udice, které letos hostily slezské Šilheřovice a jejich okolí.

Julča zúročila v předešlých ročnících nasbírané zkušenosti a po 1. místu v rybářských znalostech, 3. místu v lovu ryb na plavanou a vítězství v rybolovné technice dosáhla skvělého úspěchu, když dokázala v konkurenci děvčat z celé republiky zvítězit v celkovém pořadí. Poprvé v historii tak tuto soutěž ovládl závodník z Moravského rybářského svazu. Také družstvu výrazně pomohla k pěknému 4. místu. Potěšitelné navíc je, že bude moci v příštím roce toto vítězství obhajovat.

Ještě bych zmínil dva týdny starý úspěch na Mistrovství České republiky žáků, kde slečna Julie skončila 2. v pětiboji a k tomu přidala titul mistra republiky v disciplíně zátěž Arenberg a 2 stříbra v disciplínách zátěž skish a zátěž dálka.

Výsledky národní kola soutěže Zlatá udice 2017 * ke stažení ZDE

JULIE ŠULOVÁ - vítězka národního kola soutěže ZLATÁ UDICE 2017

Text: Ing. Jiří Šula, trenér a vedoucí výpravy MRS / Foto: Archiv MRS / 27.6.2017