Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Již v pátek se otevřou brány EKOCENTRA TRKMANKA * videoreportáž

Snad nikdy v novodobé historii nebudil velkopavlovický zámeček tolik zájmu a pozornosti, jako nyní. Budova se díky kompletní rekonstrukci změnila k nepoznání a Velké Pavlovice získávají jeden z nejkrásnějších a nejreprezentativnějších objektů ve městě. Po 18 měsících náročných stavebních prací bude bývalý „zámeček“, nyní „Ekocentrum Trkmanka“ v nové podobě poprvé představen široké veřejnosti.

Do slavnostního otevření zbývají již jen hodiny, přesto jsou práce stále v plném proudu. Obrovský kus práce odvádějí při rekonstrukci i pracovníci Služeb města Velké Pavlovice. Dokončují se úpravy okolí objektu, venkovní úpravy chodníků, parkoviště, vstupních prostor z areálu TJ Slavoj. I když ve městě vrcholilo hodovní veselí, pracovníci služeb města pracovali o sobotách a nedělích.

Miroslav Grégr

 

Reportáž videostudia Grégr zachycuje závěrečné úsilí před dokončením
celé rekonstrukce a je zároveň i pozvánkou k pátečnímu slavnostnímu otevření.

 

„Víkendové slavnostní otevření „Ekocentra Trkmanka“ a otevření nových podzemních prostor s názvem „Vinné sklepy Františka Lotrinského“ bude vyvrcholením téměř tříletého úsilí vedení města o realizaci mimořádného projektu. Věřím, že naši občané, kteří jsou srdečně na tuto akci zváni, budou mile překvapeni a potěší se z vykonaného díla se všemi, kteří se o tento projekt zasloužili a podíleli se na něm!“ Ing. Pavel Procházka.

 


 

Rekonstrukce „zámečku“ na EKOCENTRUM TRKMANKA těsně před dokončením
VIDEOSTUDIO GRÉGR Velké Pavlovice

© 2012 Město Velké Pavlovice

 

 

 

 

28-08-2012-BK