Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Již 9. Studentský ples gymnázia je minulostí...

V pátek dne 22. února 2013 se konal 9. Studentský ples Gymnázia Velké Pavlovice. Už od středečního odpoledne jsme zdobili sokolovnu. Čtvrtek a pátek s námi trávil taneční mistr Zdeněk Chlopčík se svou ženou Brigitou, kteří s námi společně nacvičili polonézu. Všichni jsme byli překvapení, jak rychle jsme se ji naučili. V pátek jsme ještě dokončili poslední přípravy, aby ples mohl začít.

V půl osmé večer se otevřela sokolovna pro veřejnost a ples byl zahájen slavnostní polonézou a valčíkem v podání všech 16 párů. Celým pohodovým večerem nás provázela kapela ŠAJTAR z Ostravy, která svým širokým repertoárem nalákala na parket všechny přítomné.

Velký dík za skvěle vydařený ples patří nejen jim,ale také vtipnému a milému moderátorovi Zdeňku Chlopčíkovi. V neposlední  řadě našim třídním učitelům, Mgr. Janě Lorenzové a Mgr. Petru Horáčkovi. Za dary do tomboly děkujeme našim sponzorům.

Studenti septimy a 3.A

 

Fotogalerii z 9. Studentského plesu Gymnázia Velké Pavlovice
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

 

 

01-03-2013-BK