Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ježíšek už pracuje na týdenním stolním kalendáři města Velké Pavlovice na rok 2023. Občané jej dostanou od města pod stromeček


Milí občané našeho města, Velkých Pavlovic!

V první polovině měsíce prosince 2022 bude opět po roce k mání týdenní stolní kalendář města Velké Pavlovice na rok 2023 s fotografiemi především z dění a akcí, které se u nás uskutečnily během právě pomalu končícího roku 2022, případně v roce 2021, a také se spoustou pěkných snímků přírody, památek a jiných místních atraktivit.

Chybět nebudou ani velmi praktické informace o svozu všech druhů odpadů, otevření sběrného dvora, úklidu města zametací technikou, změně času, nejvýznamnějších kulturních akcích a lunární kalendář. Dostatek místa bude i pro Vaše osobní poznámky.

Stejně jako v předešlých letech jej každá velkopavlovická domácnost obdrží jako malý vánoční dárek od městské radnice ZDARMA. Kalendář bude vydávat Turistické informační centrum & Městská knihovna Velké Pavlovice, sídlící na ulici Hlavní 6/9. Přijít si jej můžete vyzvednout v rámci pracovní doby, v pondělí od 7:30 do 16:00 hodin, od úterý do pátku od 7:30 do 19:00 hodin. 

POZOR!!! Kalendář je v těchto okamžicích ve fázi realizace, což znamená, že jej TIC & MěK prozatím NEVYDÁVÁ. O možnosti kalendář si vyzvednout budeme občany včas informovat a to jednak zde na webu města - v aktualitě a také prostřednictvím hlášení místního rozhlasu. 

Vydržte, vyčkejte a těšte se!

Fotografie jsme vybírali obzvláště pečlivě, a tak doufáme, že Vám pohled na kalendář týden co týden zlepší náladu!

Text: Karolína Bártová / 15.11.2022