Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ježíšek připravoval dárky společně s dětimi na radnici

Děti a nejen ty, mohly pomoci s přípravou vánočních dárků Ježíškovi v rámci zajímavé předvánoční akce – Ježíškova dílna, která se uskutečnila dne 20. prosince 2009 v rámci programu Vánočního jarmarku ve Velkých Pavlovicích.

Program dílny byl určen pro všechny návštěvníky, zvláště pak pro děti. Děti si ve VÁNOČNÍ DÍLNĚ mohly vyrobit dárečky pro své nejbližší, například medovou svíčku, prostírání na vánoční tabuli, slámovou ozdobu na stromeček, keramickou dekoraci na zeď, originální přáníčko k Vánocům, zvířátko z přírodního materiálu, kapsičku na dáreček a mnoho dalších.

Rodiče, kteří si chtěli naplno a v klidu užívat předvánočního hodování na vánočním jarmarku před radnicí, mohli své děti svěřit do péče členů jednoty Orla a pracovníků Střediska volného času při Základní škole Velké Pavlovice. Ježíškovu dílnu také navštívil veverčák Čenda, známý propagátor programu Rodinné pasy, který odměnil tvořivé děti malými dárečky.

Premiérové dárkové tvoření bylo možné uspořádat díky podpoře Města Velké Pavlovice a sponzorů, kterým děkujeme za poskytnuté odměny pro děti. Velké poděkování patří všem pořadatelům z jednoty Orla a Střediska volného času, kteří Ježíškovu dílnu připravovali celé dva měsíce. 

 

Velké Pavlovice, 20.12.2009

Za Orel jednota Velké Pavlovice   Veronika Prokešová, za Středisko volného času   Eva Káčerová & Lenka Tesařová

 

Fotogalerii z Ježíškovy dílny otevřete kliknutím na obrázek....

 

Foto: Archiv rodiny Prokešovy

 

28-12-2009