Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ježíšek naděluje ve školní družince nejen o Vánocích

Ve středu 23. ledna 2013 čekalo na děti ve školní družině při ZŠ Velké Pavlovice velmi pěkné překvapení. Po návratu z oběda se všichni sešli v jedné družinkové třídě a s napětím očekávali, co se bude dít. Paní vychovatelka postavila na zem před děti velikou krabici s vysvětlením, že se Ježíškovi podařilo opožděně poslat tak dlouho a toužebně očekávané dárečky. A že to byly opravdu hezké dárky, se děti v zápětí samy přesvědčily.

Podle nich měl Ježíšek dobrý vkus, protože děti obdaroval čtyřmi velikými krabicemi se známými a velmi oblíbenými stavebnicemi Lego. A vybral ty nemodernější kousky, které teď „frčí“, a to „Lego friends“ pro malé slečny, „Lego Duplo vlaková souprava“ pro zručné chlapce a jako bonus pro všechny „Lego Duplo safari“.

Ihned po té, co jsme se vyfotografovali s dárečky a vše zdokumentovali, se děti horlivě vrhly na vybalování Lega z krabic a v momentu začaly podle návodů sestavovat dohromady jednotlivé dílky stavebnice.

Zdá se, že se Ježíšek dětem s dárečky opravdu zavděčil, viz fotogalerie :-)!

Mgr. Lenka Tesařová & Naďa Slámová, vychovatelky školní družiny při ZŠ Velké Pavlovice

 

Fotogalerii z lednové ježíškovské nadílky ve školní družince
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Mgr. Lenka Tesařová & Naďa Slámová

 

 

23-01-2013-BK