Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Je připraven nevšední zážitek

Městská knihovna, pod záštitou města Velké Pavlovice, společně se Záhorským osvětovým střediskem v Senici tímto srdečně zvou všechny příznivce fotografování na vernisáž nádherné výstavy fotografií, která se koná zítra, ve čtvrtek 19. října v 17 hodin ve výstavním sále na velkopavlovické Radnici. 

Fotografové z Moravy a Slovenska vystavují své práce, které vznikly letos v létě na plenéru ve vesničce Rozbehy v Karpatech, tématem letošní práce však nebyla krajina, ale  "Portrét v krajině". Na vystavených fotografiích se promítá také vynikající působení odborné lektorky dr. Petry Cepkové z Bratislavy. Ta bude také na vernisáži hovořit k práci fotografů i ke svému odbornému záměru při vedení fotografů.

Akce plenéru byla hrazena z dotace poskytnuté Trnavským samosprávným krajem, z projektu Záhorského osvětového střediska Senica, kterému vděčíme za nevšední možnosti vzdělávání fotografů.

Společně se můžeme těšit také na vynikající muziku hudební skupiny V hnízdě rej, která ve Velkých Pavlovicích okouzlila své posluchače už na vernisáži v červnu.

Doufáme, že si uděláte čas a nenecháte si nádhernou výstavu uniknout.

Přesně tak vznikaly naše fotografie, přijďte se podívat...

188981

Text: Mgr. Dana Růžičková, knihovnice Městské knihovny Velké Pavlovice / 18.10.2017