Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

JARNÍ ŠLAPKA - líbila se?

K vyhodnocení akce, která se uskutečnila v sobotu, 24. dubna 2010, pozval starosta města, Ing. Pavel Procházka, zástupce spolků a organizací, které se na přípravě a průběhu jarního otevírání cyklostezek v našem městě podílely.

Na přátelském setkání na městském úřadu v pondělí, 3. května, všem přítomným poděkoval, své ocenění vzkázal i všem ostatním organizátorům, kteří se postarali o skvělou atmosféru při startu, při aktivitách pro děti, které proběhly na rozhledně. Za špekáčkovou baštu i ostatní občerstvení pro dětské účastníky. Skvělým amatérským kuchařům, pekařkám a řezníkům, kteří připravili vynikající občerstvení u sokolovny, po němž se jenom zaprášilo. Skupině Colorado a také ochotným tanečníkům, kteří přispěli ke skvělé atmosféře. Za ochotu panu faráři otevřít pro návštěvníky prostory kostela. Dobré bylo i spojení s další akcí, která ve stejný den probíhala – místní výstava vín.


Největší ocenění si zaslouží aktivita místních občanů, protože právě zájem a ochota všech organizací a spolků byla zárukou úspěšnosti a zájmu o jarní výšlap či výjezd. Sami organizátoři přinesli také několik připomínek a poznatků, jak příště celou akci ještě vylepšit. Nejdůležitějším závěrem pondělního setkání pak byla dohoda, že se všichni setkají při podzimním zavírání cyklostezek.

Mgr. Dana Růžičková

Fotogalerii z vyhodnocení jarního otevírání cyklostezek
otevřete kliknutím na obrázek ....

 

Foto © 2010 Mgr. Dana Růžičková

04-05-2010 PV