Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Jarní koncert ZUŠ HRAJE A ZPÍVÁ CELÁ RODINA

V neděli 17. dubna 2016 uspořádala ZUŠ Velké Pavlovice další z řady koncertů "Hraje a zpívá celá rodina", na kterém opět se žáky školy vystoupili jejich rodiče a sourozenci.

Dvojčata Barbara a Magdaléna Poštolkovy z Rakvic se svou maminkou sestavily trio - klavír, housle, akordeon, sourozenci Františka, Milada a Miroslav Náležinští z Bořetic s maminkou vystoupili jako kvarteto - klavír pro 3 ruce, zobcová flétna a triangl, sestry Adéla a Tereza Bílkovy z Vrbice zahrály několik duet pro housle a klavír. Další komorní seskupení vytvořila rodina Bláhova - sourozenci Beáta a Benedikt se svou maminkou - zpěv, zobcová flétna a klavír.

Emma Procházková z Rakvic zahrála na příčnou flétnu s klavírním doprovodem své maminky. Další trio - akordeon, klávesy a klavír sestavily sestry Simona a Radka Valné se svou maminkou, Anna Drápalová zahrála na zobcovou flétnu a doprovod na elektrické klávesy zajistil její bratranec Ondřej Míchal. Sestry Eliška, Hanka a Zdeňka Bálkovy zahrály na klavír, na zobcovou i příčnou flétnu a zazpívaly známou písničku o tom, jak hezky šumí déšť…

Opravdový Big-Band na závěr sestavily tři rodiny - Michnovi z Vrbice, Helešicovi z Kobylí a Bílkovi z Velkých Pavlovic. Jejich soubor byl jedenáctičlenný - klavír, akordeon, kytara, zobcové flétny, bicí nástroje a vícehlasý zpěv. Tak velký soubor se pochopitelně nemohl obejít bez dirigenta.

Ředitelka ZUŠ Milena Karberová z celého srdce děkuje všem rodinám, které se aktivně zapojily do tohoto projektu.
Poděkování samozřejmě patří i žákům a pedagogům ZUŠ. Při přípravách koncertů "Hraje a zpívá celá rodina",
kdy rodiče navštěvují vyučovací hodiny v ZUŠ, probíhá spolupráce rodiny a školy na té nejvyšší možné úrovni.

 

Milena Karberová, ředitelka Základní umělecké školy Velké Pavlovice


 

Fotogalerii z koncertu ZUŠ Velké Pavlovice HRAJE A ZPÍVÁ CELÁ RODINA
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Mgr. Zdeňka Karberová

 

 


18-04-2016-BK