Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Jarní halové závody v RYBOLOVNÉ TECHNICE opět po roce ve Velkých Pavlovicích

V neděli, dne 10. března 2013, se ve sportovní hale ZŠ a Gymnázia Velké Pavlovice uskutečnil již tradiční jarní Halový přebor MRS v rybolovné technice. Účast sportovních rybářů byla opět bohatá a pestrá. Celkem soutěžilo 52 závodníků; 29 z ČR, 9 z Polska a 14 ze Slovenska, kteří odházeli 3x terčové disciplíny zátěž ARENBERG a zátěž SKISH, navíc si to někteří na závěr rozdali v disciplíně multi skish.

O kvalitě startovního pole svědčí to, že 10 z přítomných závodníků se účastnila loňského Mistrovství světa dospělých v Estonsku a 8 juniorského MS v Chorvatsku.

V nejsilněji obsazené kategorii mužů zvítězil součtem 588 bodů člen Klubu sportovních rybářů Slavoj Velké Pavlovice Ing. Jiří Šula a to hlavně díky plnému počtu bodů (3x100) v zátěži skish. Na 2. a 3. místě se rovněž umístili závodníci velkopavlovického prvoligového týmu Jan Bombera a Ján Mészáros. Tento skvělý úspěch svědčí o tom, že to s obhajobou 2. místa z posledních dvou ročníků 1. ligy, myslí i letos opravdu vážně.

V ženách zvítězila věkem ještě juniorka Jana Jankovičová z Bratislavy, před Jitkou Pausarovou z Jihlavy a Michaelou Némethovou opět z Bratislavy.

V kategorii juniorů, kde byla letos pouze zahraniční účast, bral zlato Karol Sapigórski z Poznaně. V žácích zvítězil domácí závodník Ondřej Latýn před Markem Matyášem z Kroměříže a Oliverem Krupkou z Bratislavy. Další velkopavlovičtí závodníci: 6. Martin Horák, 9. Lukáš Kocourek.

V kategorii žákyň brala zlato Jana Kovalová z Frýdku-Místku a hned za ní skončila devítiletá, rychle se zlepšující domácí závodnice Julie Šulová a bronz připadl Martině Mullerové ze Znojma.

Mezi nejmladšími žáky do 12-ti let brala první dvě místa polská dvojčata Sapigórští z Warszavy, 3. skončil Michal Nikodým z Jihlavy, naši sedmiletí benjamínci Tomáš Horák a Jirka Šula ml. se umístili na 6. a 8. místě.

V samostatně hodnocené disciplíně MULTI SKISH zvítězil v pětičlenném finále Karel Kobliha z Jihlavy před Jiřím Šulou a Karolem Michalíkem z Prešova.

Na závěr musím vysoce ohodnotit práci všech rozhodčích, jmenovitě Marie Šulové, Vladimíra Šuly, Oldy Vymazala, Zdeňka Buchty, Vaška Halma a Kuby Svobody, kteří se museli více jak 5 hodin soustředit, aby někoho nepoškodili a také technického ředitele Radka Bárty, který měl na starosti přípravu a úklid házišť.

Ing. Jiří Šula, ředitel soutěže

 

Výsledková listina HALOVÉHO PŘEBORU MRS v rybolovné technice, Velké Pavlovice 10. března 2013
* ke stažení po kliknutí ZDE

 


 

Fotogalerii z jarního HALOVÉHO PŘEBORU MRS V RYBOLOVNÉ TECHNICE
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv Klubu sportovního rybářství Velké Pavlovice

 

 

11-03-2013-BK