Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Jarní besídka třídy manželů Stehlíkových

V úterý podvečer 24. května 2016 uspořádali v koncertním sále Ekocentra Trkmanka besídku svých žáků učitelé ZUŠ - manželé Liselotta a Václav Stehlíkovi. Dvě žákyně - Michaela Pecháčková a Radka Valná zde vystoupily se svým absolventským programem, kterým završily I. stupeň sedmileté docházky do ZUŠ.

Své děti přišly podpořit celé rodiny - rodiče, prarodiče, tety a strýcové, bratranci a sestřenice. Výkony nejen absolventek, ale všech vystupujících žáků si přišli poslechnout i bývalí učitelé ZUŠ - Oldřich Jeřábek, Liselotta Stehlíková starší a Květoslava Jarošová.

Na besídce si poprvé zahrála také nejmladší žákyně z celé ZUŠ, pětiletá Barborka Kučerová, která obdržela gratulaci a kytičku od ředitelky ZUŠ Mileny Karberové a zároveň i její maminka byla pochválena za to, že se svou dcerkou celý rok navštěvovala hodiny klavíru a vzorně spolupracovala s paní učitelkou Stehlíkovou.

Díky zájmu a podpoře rodičů se z malých žáčků stávají úspěšní absolventi.
Vážení a milí rodiče, žáci a učitelé, všem Vám moc děkuji za spolupráci!

 

Milena Karberová, ředitelka Základní umělecké školy Velké Pavlovice * www.zus-velkepavlovice.cz


 

Fotogalerii z jarní besídky ZUŠ s absolventským koncertem třídy manželů Stehlíkových
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Archiv ZUŠ Velké Pavlovice

 

 


26-05-2016-BK