Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

JANA TESAŘOVÁ úspěšně bojuje o roli v muzikálu ROBIN HOOD

V neděli 24. 1. a v pondělí 25. 1. proběhla v Divadle Palace první kola castingů do nové talentové show Robin Hood – Cesta ke slávě, kterou od března uvádí Televize Prima. Vítězové získají hlavní role v novém muzikálu Robin Hood z pera autorské dvojice Gabriela Osvaldová a Ondřej Soukup. (režije Ján Ďurovčík).


Proběhlo několik castingových kol, ve kterých museli soutěžící projít nejdřív taneční zkouškou, pak zkouškou ze zpěvu (muzikálové písně) a nakonec zkouškou z tance. Zkoušky byly velmi náročné.


Přihlášených bylo asi 1100. Do nejužšího výběru se dostalo asi 25 dívek a 25 chlapců. Z těch potom na třídenním soustředění postupně porota vyřadila další uchazeče, takže do finále se dostalo z toho obrovského množství lidí pouze 7 dívek a 7 chlapců. O finalistech rozhodnou v živých přenosech na tv Prima spolu s diváky také tvůrci představení ve složení (porota): Michal Kocourek, Ján Ďurovčík, Gabriela Osvaldová a Ondřej Soukup.


Velmi úspěšná je Jana Tesařová, zatím prošla všemi castingovými koly (v neděli už ji snad i uvidíme, pokud ji kamera občas zabere.) Víc bohužel nemůžeme prozradit.


Každopádně jí  držíme palce, protože se dostala daleko a soutěžit bude dál!

Dívejte se v něděli od 20.00 hod. na televizi PRIMA a fanděte Janě s námi

19-03-2010 PV