Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Jak to vidí Jana Vondrová

O tom se mohou návštěvníci přesvědčit do 2. dubna letošního roku na výstavě fotografií velkopavlovické autorky Jany Vondrové s názvem „Tak to vidím já“, která začala slavnostní vernisáží ve výstavním sále Městského úřadu Velké Pavlovice v pátek 9. března.

Výstava je uspořádána jednak za podpory města Velké Pavlovice, jednak ve spolupráci se Záhorským osvětovým střediskem v Senici v rámci mezinárodní spolupráce. Právě představitelé těchto dvou patronů zahajovali páteční vernisáž. Za Velké Pavlovice starosta města, Jiří Otřel, za ZOS v Senici jeho ředitelka, dr. Ĺubica Krištofová. Je třeba připomenout také jméno hodonínského fotografa Petra Drábka, který se podílel na výběru a uspořádání fotografií. 

Fotografku Janu Vondrovou i organizátory jistě potěšila účast návštěvníků nejenom z našeho města, ale také z celého regionu i partnerského slovenského města, kteří zaplnili výstavní sál.  Moc pěkným dárkem pro autorku i pro návštěvníky vernisáže v rámci kulturního programu bylo pěvecké vystoupení Zdenky a Hanky Bálkových, které výborně pěvecky a hudebně doplňoval ještě Ondřej Míchal. Vlastně se tak jednalo o malou rodinnou oslavu autorčiny práce s fotoaparátem. 

Pro Janu Vondrovou to je první samostatná výstava, ačkoliv od roku 2006 se svými fotografiemi podílela na téměř 20 výstavách na Moravě i na Slovensku. Výstavu si zájemci mohou prohlédnout v pracovní dny dle doby otevření městského úřadu. V jiných dnech po dohodě s knihovnicí městské knihovny na telefonu 774 364 014.

Jak to vidí Jana Vondrová

Text: Dana růžičková, knihovnice / Foto: Oldřich Otáhal / 13.3.2018