Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Jak se stužkovala OKTÁVA

V pátek 23. listopadu 2012 udělali studenti letošní oktávy první krok ke zkoušce dospělosti. Svědky pasování 23 studentů do řad maturantů se stali přítomní rodiče, prarodiče, lásky, ale i učitelé a kamarádi.

Ceremoniál zahájila naše skvělá třídní učitelka Mgr. Jana Zavadilová. Pronesla krásný proslov, který nás nejenom rozesmál a rozplakal, ale snad i motivoval k lepšímu vztahu k učení. Poté se paní učitelka statečně chopila meče a pasovala nás na maturanty. Naše stále pozitivně naladěná bývalá třídní učitelka, a zatím dvojnásobná maminka, Mgr. Markéta Malíková, všem připnula stužku. Šerpy předával ředitel školy PaedDr. Vlastimil Kropáč. Starosta Ing. Pavel Procházka, který nás poctil svou přítomností na ceremoniálu, popřál studentům hodně štěstí.

Program byl obohacen díky paní učitelce Mgr. Janě Týmal Valouškové, která s námi nacvičila studentskou hymnu Gaudeamus, takže jsme si neutrhli ostudu. Také zajistila spolu s naší třídní učitelkou dvě hudební vystoupení. My jsme také přispěli svojí troškou do mlýna.  Nejprve proslovem, který snad motivoval učitele, aby na nás byli hodní, a na závěr prezentací fotografií z dětství i z gymnázia.

 

Držte nám prosím pěsti, ať se nám to v květnu podaří.

 

Za třídu oktávu Karolína Osičková, studenta Gymnázia Velké Pavlovice

 

 

Fotogalerii ze stužkování studentů OKTÁVY Gymnázia Velké Pavlovice
otevřete kliknutím na společnou fotografii...

 

Foto © 2012 Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

 

28-11-2012-BK