Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Jak se díváme kolem sebe

Vernisáží vpodvečer na Zelený čtvrtek byla ve výstavní síni Městského úřadu Velké Pavlovice zahájena výstava fotografií s názvem „Dívejme se kolem sebe“. Výběr ze svých fotografických prací vzniklých v průběhu loňského roku na ní představuje 12 amatérských fotografů z Velkopavlovicka a BřeclavskaVýstavu, která bude trvat do 30. dubna 2013, zahájil na vernisáži starosta města, Ing. Pavel Procházka.

Návštěvníci, jež si udělali čas i v tomto svátečním jarním období, vyjádřili svůj obdiv vystavujícím fotografům a také velkou spokojenost s připraveným kulturním programem, kterým byly dvě taneční variace členů velkopavlovické skupiny Přátelé country. Fotografové a tanečníci patří nerozlučně dohromady, neboť mezi Přáteli country jsou také 3 vystavující fotografové.

Organizátoři výstavu a kulturní program připravili stejným způsobem, jakým reprezentovali naše město loni v prosinci na vernisáži v Senici, kde sklidili velký úspěch a objevili se i na stránkách tamní městské kabelové televize.

Výstava bude otevřena v pracovní době Městského úřadu Velké Pavlovice a tímto Vás srdečně zveme k její návštěvě. Pokud byste ke shlédnutí výstavy chtěli využít některý ze svátečních nebo víkendových dnů, můžete se dohodnout v městské knihovně, na telefonu 774 364 014.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice


 

Fotogalerii z vernisáže otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Ing. Zdeněk Karber

29-03-2013 PV