Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Informační kiosky, pomocník na toulkách Modrými Horami

Již šestou sezónu zahajují modrohorské informační kiosky, které usnadňují návštěvníkům a milovníkům nejen cykloturistiky orientaci v pestré nabídce služeb poskytované v mikroregionu Modré Hory.

Tento projekt pětice jihomoravských obcí - Bořetice, Němčičky, Kobylí, Velké Pavlovice a Vrbice byl představen v roce 2011 pod názvem "Turistický produkt Modré Hory". Tato interaktivní zařízení zabudovaná v každé ze zmiňovaných obcí, funguje jako malá elektronická verze informačního centra. Naleznete zde informace o atraktivitách kraje, o akcích, folklóru, vinařství, restauracích, ubytovacích zařízení a otevřených vinných sklepech ... Stacionární kiosky jsou propojeny s webovým portálem a aktualizace jsou prováděny téměř denně.

V minulém roce byly jednotlivé kiosky vybaveny reflexními ikonami, které uživatele upozorňují na aktivování monitoru dotykem, z důvodu prodloužení životnosti displejů.

Mikroregion Modré Hory je jednou z velmi vyhledávaných destinací jižní Moravy a tento projekt zásadně přispívá ke zlepšení služeb  poskytovaných v rámci cestovního ruchu.     

Projekt je spolufinancován dotací z ROP Jihovýchod ve výši 4,4 milionu korun.

http://www.modrehory.cz/

Eva Bauerová, DiS.
propagační referentka Svazku obcí Modré Hory


12-04-2016 PV