Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Informace k organizaci a průběhu VÁNOČNÍHO JARMARKU 2021

Město Velké Pavlovice připravuje Vánoční jarmark, který bude pořádán na náměstí u radnice 19. prosince 2021. Kulturní program na venkovním pódiu je plánován v tradičním odpoledním čase a vlastně i s tradičními vystupujícími. 

Představí se místní soubory a zahraje nám vánočně laděné písně také kapela Windband, která potěšila návštěvníky jarmarku už v roce 2019 a vystupovala i na letošním Velkopavlovickém vinobraní. 

Větší otazník je u pořádání tradiční dílničky pro děti, která bývá během Vánočního jarmarku umístěna v zasedací místnosti městského úřadu. V případě, že budou opatření proti šíření COVID-19 tak přísná, že by bylo neúnosné je dodržovat, zůstane pro tento rok zasedací místnost prázdná – nevyužitá.

Využitý ovšem bude výstavní sál v podkroví radnice, kde se připravuje výstava rukodělných prací velkopavlovických občanů.

Informace pro prodejce/stánkaře:

  • Prodej občerstvení, svařeného vína, čaje a jiných teplých nápojů zajišťují místní vinaři. Jiným prodejcům není prodej umožněn.
  • Zájemci o prodej ostatního zboží si musí místo dohodnout na emailu hasil@velke-pavlovice.cz . Telefonická dohoda není možná. 
Text: Petr Hasil, místostarosta města Velké Pavlovice / 12.11.2021