Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

II. Kytarový koncert aneb Káju střídá Karča

V pátek 10. května 2013 se uskutečnil již druhý závěrečný koncert kytarového kroužku. Účinkovalo téměř třicet kytaristů, které přišli podpořit jejich rodiče, prarodiče a kamarádi. Sešlo se nás opravdu hodně a atmosféra koncertu byla báječná. Děti právem sklidily za své vystoupení velký potlesk.

Na koncert jsme nacvičovali pečlivě a troufám si tvrdit, že se nám to velice vyplatilo. Všichni hráči mě mile překvapili a během koncertu jistě nebyly slyšet žádné chyby. Zazněly písně lidové, trampské, ale i populární, takže si každý přišel na své. Dokonce jste na koncertu mohli slyšet i indiánskou ukolébavku.

Po koncertě asi půlka dětí zůstala a strávili jsme spolu báječnou noc ve škole. Večer nám přišel zahrát speciální host Honza Míchal. Spolu s jeho bratrem Ondrou nám předvedli, jak se hraje na elektrickou kytaru a baskytaru a že se vyplatí naučit se noty :-)!

Po večeři jsme bouchli dětský šampus na oslavu dalšího společného roku a pak jsme všichni usnuli u Malé mořské víly.

Bohužel, příští rok již kytarový kroužek nepovedu, protože budu studovat v Praze. Ale nemusíte se bát, kytara nekončí! Od září se stane novou vedoucí má kamarádka a „žačka“ Karča Forejtová. Myslím, že povede kroužek stejně dobře, jak tomu bylo doposud :-).

Chtěla bych poděkovat všem dětem, které se zúčastnily koncertu, udělaly mi velkou radost! Velký dík patří také panu Kalivodovi, který nám poskytl aparaturu. A samozřejmě děkujeme také rodičům a všem, co nás přišli podpořit!

Karolína Osičková, vedoucí kroužku

 

P.S.: Ve škole zůstal pás na kytaru s potiskem plamenů a koster, mám ho u sebe. Spolu s dvěma zelenými zpěvníky. Komu něco chybí, ať mi dá vědět.


 

Fotogalerii z II. kytarového koncertu kroužku pod vedením Karolíny Osičkové
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

16-05-2013-BK