Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

I. stupeň ZŠ pod pěti OLYMPIJSKÝMI kruhy

Poslední pondělí školního roku 2011-2012 zasvětili žáci a učitelé I. stupně ZŠ Velké Pavlovice sportu neboli oblíbené školní OLYMPIÁDĚ. K rannímu nástupu se jako vojáci do šiků seřadili takřka všichni žáci prvních až pátých tříd, aby se následně mohli utkat v disciplínách jako je hod míčkem, skok do dálky a sprint.

Děti braly soutěžení na život a na smrt vážně, do svých výkonů daly vše, některé si tzv. hrábly až na dno, ale na prvních třech stupíncích bedny mohou stát vždy opravdu jen ti nejlepší. Avšak na slzičky smutku či neštěstí určitě nedošlo, vždyť i tak malé děti moc dobře vědí, že není důležité zvítězit, ale zúčastnit se! A také si všechno pořádně vyzkoušet, i třeba to, v čem až tak úplně nevynikají.

Žáci byli dle svých fyzických možností a vyspělosti rozděleni do tří základních kategorií – žáci 1. třídy, žáci 2. a 3. třídy a žáci 4. a 5. třídy a samozřejmě dále i na dívky a hochy. A nebylo vůbec ojedinělým jevem, že medaile sbírali právě nejmladší soutěžící.

Máte-li zájem nahlédnout do výsledkových listin...

... ze SPRINTU je k dispozici po kliknutí ZDE
... ze SKOKU DALEKÉHO je k dispozici po kliknutí ZDE
... z HODU MÍČKEM je k dispozici po kliknutí ZDE

 

Takže SLÁVA NAZDAR OLYMPIÁDĚ, nezmokli jsme, nespálili jsme se
a vyhráli jsme úplně všichni, nejméně samy nad sebou!

 


 

Fotogalerii z OLYMPIÁDY na I. stupni ZŠ otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

25-06-2012-BK