Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

I. ročník turnaje O POHÁR STAROSTY VELKÝCH PAVLOVIC zná svého vítěze

Ve středu 17. září 2008 byl pro nepřízeň počasí původně plánovaný I. ročník turnaje O pohár starosty Velkých Pavlovic v malé kopané středních škol  přeložen do sportovní haly. Turnaje se zúčastnila družstva z Gymnázia Hustopeče, Gymnázia Mikulov, Gymnázia Klobouky, Gymnázia Hodonín a dvě družstva hostujícího Gymnázia Velké Pavlovice. Po rozlosování a úvodním hvizdu probíhala jednotlivá utkání.

Podle umístění v jednotlivých skupinách do závěrečných bojů o třetí místo nastoupilo domácí družstvo proti Gymnáziu Klobouky. Utkání skončilo po vyrovnaném souboji 4 : 2 ve prospěch domácích. Do finálového souboje nastoupilo družstvo Gymnázia Hustopeče proti studentům z Gymnázia Hodonína. Toto utkání mělo dobrou úroveň a skončilo výsledkem 6 : 2.

Finálovému utkání a vyhlašování vítězů byl přítomen starosta města pan Ing. Pavel Procházka, který osobně předal vítězům putovní pohár a zahájil tak novou sportovní tradici na naší škole.

Dr. Kropáč Vlastimil řš.

 

22-09-2008