Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Hvězdou Balady se stala šansoniérka Šárka Marková

V sobotu večer měla premiéru v zaplněné velkopavlovické sokolovně píseň Balada o rudém vínu při nadžánrovém hudebním setkání Presúzního sboru se zpěvačkou a šansoniérkou Šárkou Markovou a dalšími hosty.

Skladbu pro Šárku Markovou napsal umělecký vedoucí Presúzního sboru Roman Veverka a text složil písničkář Vít Šujan. Píseň vyjde nejprve jako singl a následně bude zařazena do výběrového alba Dámy v červeném, které připravuje hudební publicista a producent Martin Hrdinka. Budou na něm již osvědčené hity dvaceti předních českých zpěvaček jako Heleny Vondráčkové, Lucie Bílé, Věry Špinarové, ale třeba i Ewy Farné. Velkopavlovický Presúzní sbor se na něm představí ještě jednou, a to díky bonusové písni Skleničko skleněná.

Celé setkání při zpěvu a víně, které Presúzní sbor uspořádal společně se sdružením vinařů Víno z Velkých Pavlovic a městem Velké Pavlovice, se neslo ve znamení propojení hudebních žánrů.  Pozvání Presúzního sboru, kromě zpěvačky Šárky Markové, známé z muzikálů Pomáda a Bídnici, přijali i další hosté - lidová zpěvačka Ludmila Malhocká, písničkář Vít Šujan, sbor Singing Ladies a netradiční a originální bylo také spojení cimbálového tria RIVUS a bicích Jana Doležala.

3. května 2008, Sokolovna Velké Pavlovice, Agentura Solis Art - Roman Veverka

 

Tóny nejen Balady o rudém vínu zaplnily sokolovnu do posledního místa ...

Foto © 2008  Milán Pecka

 

Pro více fotografií z celodenní akce MÁJOVÉ OTEVŘENÉ VINNÉ SKLEPY & BALADA O RUDÉM VÍNU
z 3. května 2008 najdete po kliknutí ZDE - FOTOGALERIE © 2008  Milán Pecka