Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Hurá děti na VESELÉ DÝŇOBRANÍ!

Milé dětičky, maminky, tatínkové, babičky a dědečkové! Podzim je tu a s ním nastal i čas krásných oranžových strašáků po tmě svítících pro radost nás všech! Přijďte si takového „dýňáka“ vyrobit do knihovny a poté společně se svými kamarády své kouzelné výtvory rozsvítit v parčíku u sýpky! V pátek 16. září 2011 se uskuteční již III. ročník VESELÉHO DÝŇOBRANÍ, ke kterému jste velmi srdečně zváni! 

Jaký je připraven program a co si vzít s sebou?

Nejlepší bude, přijdou-li malé děti, které nejsou prozatím schopné samy svého strašáka vyřezat, v doprovodu dospělé osoby. S sebou je nutné si vzít povinně pouze ostrý nožík. Pokud máte doma dýni, přineste ji s sebou a máte-li v úmyslu si „dýňáka“ dozdobit třeba přírodní dekorací, určitě si ji přineste také, fantazii se meze nekladou ☺!

V knihovně bude pro děti připraveno občerstvení – teplý ovocný čajík, limonáda, čerstvá jablíčka i něco sladkého na zub. Zároveň zde budou připraveny i svíčky na večerní rozsvěcování.

 

Hurá do knihovny na strašáky! Už teď se těšíme na krásné „dýňáky“!

 

Plakát na VESELÉ DÝŇOBRANÍ 2011 otevřete po kliknutí ZDE.

 

Foto © 2010 Karolína Bártová

 

07-09-2011-BK