Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Hoši sehráli napínavý mač ve STIGA HOKEJI

V pondělí 29. března 2010 proběhlo na Středisku volného času velké soutěžní klání ve stiga hokeji, což je stolní hra, kde figurky-hráči hrají v dresech týmů české extraligy ledního hokeje. Na kluzišti jsou nálepky extraligy a na mantinelu jsou vyobrazeny znaky týmů hrajících extraligu…

V kobercové místnosti se sešlo celkem devět chlapců - Ondra Latýn, Matěj Kynický, Jan Maincl, Ondra Sláma, Jan Novotný, Oldřich Vymazal, Patrik Pálka, Denis Dohnal a Matyáš Fůkal. Hra probíhala na dvou hracích plochách systémem „každý hráč s každým hráčem“. Boj mezi soutěžícími byl velmi napínavý, kdo zrovna nehrál, fandil a  povzbuzoval soutěžící k co nejlepším výkonům.

Chlapci si během hodinky trvací dramatické hry vyzkoušeli svoji šikovnost, zdatnost i taktické schopnosti. Přestože na první pohled se zdálo ovládání jednotlivých hráčů-hokejistů jednoduché, při samotné hře chlapci zjistili, že tomu tak není a že dá práci nasměrovat hráče do takové pozici, aby padl gól.

Po odehrání všech zápasů následovalo vyhodnocení výsledků, a pak už nezbývalo, než ocenit první tři nejlepší hráče. Vítězům gratulujeme, všem chlapcům děkujeme za účast a již teď se těšíme na další soutěžení, třeba ve stolním fotbalu.

A zde jsou výsledky hry:
1. místo - Jan Maincl  4.A  (14 bodů)
2. místo - Ondřej Latýn 5.B, Ondřej Sláma 4.A, Denis Dohnal 3.A (10 bodů)

 

Fotogalerii z turnaje ve STIGA HOKEJI na SVČ
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv SVČ při ZŠ Velké Pavlovice

 

30-03-2010-BK