Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Hledání "dobrého světla"

Amatérští fotografové z Velkopavlovicka a Senicka se už tradičně setkali na společném workshopu, a to v sobotu 16. listopadu, opět v prostorech Městského úřadu Velké Pavlovice. Výstavní sál proměnil tentokrát odborný lektor, fotograf Jozef Húšek, majitel fotostudia A-foto Senica, ve skutečný ateliér pro modelové aktivty. Téměř dvě desítky fotografů tak získaly zcela novou zkušenost, neboť práce ve fotoateliéru se zásadně liší od práce v přírodě či dokumentární fotografie. Stejně tak získali fotografové do svého portfolia exkluzivní záběry, se kterými mohou dále pracovat pomocí software a připravit své nejlepší práce pro společnou prezentaci.

Sprátelená organizace Záhorského osvětového střediska se již nyní těší na fotky pro prosincovou výstavu v Senici. Slovenstí fotografové poskytnou recipročně svou výstavu, se kterou Městská knihovna Velké Pavlovice počítá na leden 2014.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice


 

Snímky dokumentující průběh workshopu si můžete prohlédnout po kliknutí na obrázek...

 

 

 

18-11-2013 RD