Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Hledáme zájemce o muzikál

Při poslední návštěvě Městského divadla Brno někteří účastníci projevili zájem, aby městská knihovna zajistila lístky na některý z muzikálů realizovaných na hudební scéně MDB. Nakonec jsme se shodli na tom, že by to měl být muzikál Mary Poppins, aby mohly jet také děti všeho věku. Nemáme však zkušenosti, zda by o muzikál byl takový zájem, abychom sehnali do autobusu 45 návštěvníků, jak potřebujeme kvůli úhradě dopravy.

Dospělý lístek stojí 520,-- korun + 100,-- autobus, slevový lístek 343,-- + 100,-- autobus (děti, studenti, senioři, ZP).

Knihovnice sama loni tento muzikál viděla jako předvánoční představení a byl to jeden z nejúžasnějších kulturních zážitků. Také letos bychom se snažili vstupenky zajistit na prosinec nebo konec listopadu 2013, jako vyvrcholení sezóny.

Prosíme Vás v této chvíli jenom o Vaše stanovisko, zda byste měli o takové vstupenky zájem a zda byste chtěli takové představení navštívit. Pokud bude o muzikál zájem, vstupenky bude knihovna zajišťovat.

Napište prosím Vaše stanovisko na knihovna@velke-pavlovice.cz nebo na telefon 774 364 014. Budeme velmi rádi, když se najdou zájemci o návštěvu muzikálu Mary Poppins.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice

 

03-04-2013 PV