Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Hledá se nový páníček pro SÁRINKU

Máte široké a dobré srdce, máte rádi psy? Jste ochotni dát jednomu z nich nový láskyplný domov? Pak jste ve správný okamžik na správném místě…

Hledá se volná zahrada či areál ve Velkých Pavlovicích pro umístění fenky něm. ovčáka. O psa by bylo postaráno (krmení, venčení, veterinární ošetření). Možné nabídky prosím nabídněte na tel. č. +420 604 386 099.

Hledá se nový pán pro fenku jménem Sára. 

Přišla o páníčka a ocitla se o samotě. Je to krásná fenka německého ovčáka, kolem 7 let stará. Povahou je skvělá, hravá, veselá, nenáročná a přizpůsobivá.

K lidem je moc hodná, společenská, přijde si nadšeně pro pohlazení a užívá si přízeň. Má skvělou osobnost, je to věrná přítelkyně, vyrovnaná a k věku přiměřeně aktivní (dokáže ale venku řádit jako štěně). Skvělý hlídač. Ráda je venku. Miluje i děti. V současné péči je s malými dětmi.

Bylo by skvělé, našla-li by domov u starších lidí v domě se zahradou nebo výběhem, na což je zvyklá. Může si zaštěkat, než pochopí, že se vrátíte a začne věřit, že už jí nikdo neopustí. S kočkami a malými fenkami má problém.

Zaslouží si trvalý a laskavý domov s milující rodinou nebo i se samotným majitelem. Je moc milá a zůstala sama v těch největších mrazech i v horkých letních dnech. Je odčervená, očkovaná.

Více informací na tel. č. +420 604 386 099

175865

Text: zdroj - e-mail podatelně MěÚ Velké Pavlovice / 7.3.2017