Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Hlasujte pro T.J. Sokol Velké Pavlovice v soutěži Hýbeme se hezky česky a vyhrát můžete i vy

Společnost Penny Market s.r.o. je pořadatelem a organizátorem akce Hýbeme se hezky česky. Soutěž probíhá na území České republiky v termínu od 28. 4. 2022 do 27. 9. 2022. Jejím cílem je podpora sportovních klubů a týmů.

Soutěže se mohou účastnit všechny jednoty, oddíly či týmy, které jsou členem České obce sokolské a školní sportovní kluby (člen klubu je žákem/ studentem dané školy) dětí a mládeže, které jsou členem Asociace školních sportovních klubů. 

T.J. Sokol Velké Pavlovice má do soutěže přihlášené 4 oddíly: Country tance, cvičení, volejbal a turistika. 

Hlasujte online a pohybem a rozhodněte, kdo získá finanční odměnu a zdravou stravu z PENNY.

ONLINE HLASOVÁNÍ

Od 2. 6. 2022 do 29. 6. 2022 budou lidé moci hlasovat online na stránkách www.hybemesehezkycesky.cz pro svůj oblíbený klub nebo tým. Z každé IP adresy bude možné hlasovat jedenkrát každý den. Pokud ale hlasující nahraje záznam o pohybu (vyplnění údaje o počtu nachozených nebo uběhnutých kilometrů) v rámci daného dne větší než 1 km se svou e-mailovou adresou, získá pro daný den druhý hlas. V případě záznamu o pohybu vyšším než 25 km je nutné zaslat na e-mail info@penny-sport.cz důkaz o pohybové aktivitě (např. fotografii).

Osoba, která nahrála či zaslala e-mailem záznam o pohybové aktivitě (např. ve formě fotografie) s údajem o své e-mailové adrese, bude zařazena za daný den do slosování o dárkovou PENNY kartu v hodnotě 500 Kč.

Z tohoto kola soutěže postoupí do finálového kola v každém mikroregionu dohromady tři soutěžící. První a druhé místo se určí dle počtu hlasů v online hlasování, třetího postupujícího soutěžícího vybere odborná komise organizátora, a to podle těchto kritérií: posouzení zajímavého nebo poutavého příběhu zadaného soutěžícím při registraci a přidaná hodnota takového příběhu; jedinečnost soutěžícího a posouzení dopadu soutěžícího na jeho okolí.

Více o soutěži ZDE

Zdroj: www.hybemesehezkycesky.cz / 8.6.2022