Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Historicky první Modrohorský ples hostily Velké Pavlovice

V sobotní večer dne 7. února 2009 se uskutečnil historicky první Modrohorský ples. Zahájen byl starosty obcí Modrých HorIng. Pavlem Procházkou za pořádající Velké Pavlovice, Dagmar Kovaříkovovou za Kobylí a Václavem Surmanem za Bořetice.

Představitelé města Velké Pavlovice velmi poděkovali pracovníkům Služeb města a všem, kteří se podíleli na náročné rekonstrukci foyer sokolovny, jež proběhla za neuvěřitelných a rekordních 16 dnů včetně úklidu.

Kulturní program plesu, jehož výzdoba byla laděna to příjemných temně modrých odstínů barev, zahájili studenti místního gymnázia s předtančením slavnostní polonézou pod vedením Mgr. Ivany Hejlové. Celým večer provázel všechny přítomné plesající Salónní orchestr Brno.

Pro všechny návštěvníky bylo připraveno k degustaci Modrohorské cuvée z Vinařství Víta Sedláčka z Vrbice. A nechyběla ani tombola, jež byla skutečně bohatá a hodnotná. Děkujeme tímto všem, kteří pěkné dary do tomboly ochotně věnovali.

První Modrohorský ples se nesl v úsměvné náladě a  pohodě. A tak se starostové musí rychle domluvit, která obec bude hostitelem plesu v roce 2010?

 

Modrohorský ples se nesl v příjemné pohodové náladě ...

Foto © 2009  Ing. Zdeněk Karber

 

 

Foto © 2009 Milán Pecka

08-02-2009