Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Házená pro děti i ve Velkých Pavlovicích

Hledáte sportovní vyžití pro vaše dítě? Pojďte to zkusit s námi v házené. Házená má ve Velkých Pavlovicích dlouhou tradici a pokus oživit ji, se rozhodla Legata Hustopeče. V září 2018 po prvním náboru se do středečních tréninků ve sportovní hale Základní školy Velké Pavlovice zapojilo pár odvážlivců, ke kterým se postupně přidávali další. Za podpory ze strany rodičů se tréninky rozšířily i na sobotní odpoledne. Když v říjnu funkčnost týmu ohrozil úraz trenéra pana Bc. Petra Semeráda z Legaty, tak týmu vyšla vstříc paní Mgr. Jana Michnová.  Převzala jak tréninky malých házenkářů, tak i jejich přípravu na turnaje minižactva do konce loňského roku. Za což ji ještě jednou patří velký dík.

Od nového roku se vrací pan Bc. Petr Semerád a na pozici asistenta mu bude vypomáhat paní Alena Havlínová. V současné době má tým čtrnáct aktivních členů, kteří již jezdí na turnaje a prezentují Legatu Hustopeče jako tým z Velkých Pavlovic. Rádi uvítají další. Kdo se přidá?

Hra, radost, zábava, přátelství, vítězství, kolektiv, fair play – to vše je házená.

Více informací najdete na náborovém letáčku a nejvíce jich získáte na informační schůzce v pátek 1. února 2019 v 16:00 hodin v zasedací místnosti Ekocentra Trkmanka.

Náborový letáček * ZDE

205175

Text: Legata Hustopeče a rodiče stávajících členů / 21.1.2019