Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Hasiči vyhlašují nábor nových členů

Chceš se stát hasičem? Chceš pomáhat druhým?

Velitel JSDH Velké Pavlovice Petr Adámek vyhlašuje nábor nových členů. Pokud máte zájem stát se dobrovolným hasičem, máte šanci.

Dobrovolný hasič, který vyjíždí k zásahům je v tzv. Jednotce sboru dobrovolných hasičů. Tuto jednotku zřizuje Město Velké Pavlovice a dobrovolní hasiči také s Městem sepisují pracovní smlouvu. Jednotka ve Velkých Pavlovicích pracuje na poloprofesionální úrovni a hasiči jsou tudíž za svou práci finančně odměňováni.

Sbor dobrovolných hasičů pořádá také kulturní akce. Jedná se o organizaci se svým IČO. Tedy podobnou jako myslivci či zahrádkáři. Není podmínkou, že by člen výjezdové jednotky musel být členem sboru.

Platí tedy: Kdo je ve výjezdové jednotce, nemusí soutěžit v požárním sportu ani si nemusí hrát s dětmi na dětském maškaráku, který každoročně pořádáme.

Co nabízíme: Dobrý kolektiv, adrenalin, zábavu, práci s moderní výzbrojí v moderní výstroji, drobnou finanční odměnu.

Co od hasiče očekáváme: perfektní zdravotní stav, dobrá fyzická kondice, schopnost učit se novým věcem, aktivní činnost nejen při zásahu, schopnost pracovat s různým nářadím - improvizace, čistý výpis z rejstříku trestů, bezúhonnost, a hlavně: Ochotu pomoci ostatním!

Výhody pro přijetí k jednotce: zkušenosti s činností hasičů, řidičský průkaz sk."B" a "C", znalost zdravovědy. Upozorňujeme, že se musí každý hasič nejprve proškolit, vybavit ochrannými pomůckami a teprve potom může být zařazen na výjezd. Protože je možné být u zásahu až od 18 let, doporučujeme se hlásit k jednotce nejdříve v 17,5 letech.

Pokud byste měli o hasičinu zájem a chcete se dozvědět více, domluvte si schůzku na e-mailu hasicivelkepavlovice@seznam.cz. Záleží jenom na Vás, zda se chcete jenom podílet na kulturním dění v našem městě, nebo zda chcete vyjíždět i k zásahům.

 

04-10-2010 PV