Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Hantály a.s. Velké Pavlovice * videoreportáž

Hantály a.s. je společnost, která již dvacet jedna let působí v oblasti likvidace komunálního odpadu na Břeclavsku a Hustopečsku. Působení společnosti je zaměřeno na odpadové hospodářství, likvidaci komunálního odpadu z měst a obcí Břeclavska, provozování skládky, separací odpadů a jejich předávaní k recyklaci.

Hantaly a.s. je společenství, které bylo založeno obcemi a městy Břeclavska a Hustopečska v roce 1991. Prvním a rozhodujícím faktorem byla snaha vyřešit špatný a často nebezpečný stav skládek komunálního odpadu výstavbou jedné centrální plně zabezpečené skládky dle přísných evropských předpisů. Jako jedna z prvních skládek v ČR tohoto typu zahájila provoz již 1. ledna 1994.

Vrcholové orgány společnosti, dozorčí rada a představenstvo a.s. Hantály tvoří zástupci jednotlivých měst a obcí. Po dlouhá léta působil v čele představenstva společnosti starosta města Velké Pavlovice Ing. Martin Bálka a následně i starosta tohoto města Ing. Pavel Procházka. V době působení těchto dvou starostů došlo pod jejich vedením k rozvoji společnosti v jejímž trendu se v současné době postupuje dále.

Miroslav Grégr, Archiv

 

Hantály a.s. Velké Pavlovice
VIDEOSTUDIO GRÉGR Velké Pavlovice

© 2012 Město Velké Pavlovice

 

 

28-11-2012 PV